درباره آکرومات

استفاده از تکنولوژی در کار و منزل با محصولات آکرومات

about image

معرفی

آکرومات فروشگاه اینترنتی شرکت کاواک تابش جسم سیاه می باشد. در این فروشگاه اینترنتی که از سال 1396 شکل گرفت قصد داریم تا محصولات و گجت هایی را معرفی نماییم که مخاطب اصلی آن بیشتر افراد و مصرف کننده گان نهایی هستند. کلیه محصولات این فروشگاه بطور مستقیم توسط شرکت بازرگانی کاواک تابش جسم سیاه از طریق مبادی قانونی به کشور وارد می شوند. همچنین شرکت کاواک به عنوان گارانتی کننده این محصولات عمل می نمایئد و همه ی محصولات یکسال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش دارند. در این فروشگاه اینترنتی قصد داریم تا به تدریج محصولات متنوع و جدیدی را به کاربران معرفی کنیم. در حال حاضر سه محصول اصلی این فروشگاه اینترنتی عبارتند از دستگاه سولار تصفیه هوای خودرو، سیستم های صوتی گیشه و خدمات فروش و اجاره استند های لمسی. فروشگاه اینترنتی آکرومات آمادگی ارائه ی نمایندگی رسمی و انحصاری فروش غیر آنلاین این محصولات را برای سایر استان ها دارد. 

Image
Image
Image

یک خرید راحت را تجربه کنید!
ارسال فوری و بدون نقص ، تضمین اصالت کالا

روش ارسال کالا

کالای خریداری شده توسط مشتریان ظرف مدت حداکثر دو روز (برای تهران) و حداکثر پنج روز (برای سایر شهر ها) به دست ایشان خواهد رسید. هزینه ی ارسال کالا بر عهده ی مشتریان و بصورت پس کرایه می باشد. در تهران از اسنپ باکس و الو پیک برای ارسال کالا استفاده خواهد شد و در سایر شهر ها از سرویس هایی مانند تیپاکس و ایران پیام استفاده می شود.

ارسال سفارشات در همان روز خرید

سفارشات مشتریان بعد از انجام خرید توسط کارشناسان ما پردازش شده و در همان روز انجام خرید توسط مشتریان، از انبار آکرومات خارج شده و به آدرس مندرج در پروفایل ایشان ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به ارسال کالا به نشانی غیر از نشانی ثبت شده در پروفایل مشتری، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

گارانتی تعویض کالا

محصولات فروشگاه اینترنتی آکرومات دارای گارانتی طلایی تعویض می باشد. لازم به ذکر است همه ی محصولات قبل از ارسال توسط کارشناسان تست می شود. چنانچه کالایی را دریافت نمودید که مشکل دارد لطفا با بسته بندی کامل و بصورت پس کرایه به نشانی ما ارسال نمایید. هزینه های عودت و ارسال مجدد کالای معیوب بر عهده ی آکرومات است.

شرایط گارانتی

کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی آکرومات دارای یک سال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات فروش می باشد. چنانچه محصولات آکرومات آسیب فیزیکی مشهود ندیده باشند، با ارائه ی جعبه و کارت گارانتی، یک دستگاه نو جایگزین دستگاه معیوب خواد شد. آداپتور های محصولات شامل گارانتی نمیشود. سایر جزییات شرایط گارانتی را می توانید در تصویر مقابل مشاهده فرمایید.

about image
cavac-png-logo.png

آکرومات، فروشگاه اینترنتی
شرکت کاواک تابش جسم سیاه

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت کاواک می باشد.
payment-card-img

Search